Shop podľa Kategórií

1/35 Modelovanie Upgrade Súpravy LW35054 Panther G Detail Set Pre Dragon Panther G Smart Súpravy

Novinka

€29.67

Vlastnosti produktu: Dragon je 1:35 Smart súpravy. (6268, 6370, 6267) Bude pracovať s zimmerit panther súpravy z DML rovnako.Podrobne nastaviť funkcie presné blatník, sukne a blatníka a nástroj, rack prevedenie, ktoré sú v rozsahu hrúbky.Ľahko sa postaviť.Všetky DML Panther G súpravy funkcie G2 príjem rozloženie.Zimné príjmu sa vzťahuje na a posádky ohrievač kryty sú zahrnuté v detaile nastaviť.Tieto Dragon súpravy poskytujú aj rôzne výfukových rozložení.Podrobne položky pre všetky výfukové rozložení sú tiež zahrnuté v detaile nastaviť.Detail set tiež obsahuje možnosti na backdate vaše Panther G modelu.- Štýl, uskladnenie nádoby, stojany na bicykle, možnosti presťahovať nástroje a uloženie rúrky dozadu, atď.IR zariadenia box pre neskoré Panther G dispozícii.Antény a obruby na príkaz vozidla tiež zahrnuté.Anti-vzduch armor uvedené v postavené príklady sú z LW35061 Panther anti-vzduch armor set.

PLATBY:

Akceptujeme alipay,všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

DOPRAVA:

Všetky pozemky môžu loď na celom svete.Ak chcete Vyjadriť kontaktujte nás prosím a zašleme prostredníctvom EMS, DHL,UPS.

Spätná VÄZBA:

Keď sa dostanete parciel,ak vám to páči.Prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu (4 stars & 5 hviezdičiek),je to pre nás dôležité.Budeme veľmi vďačný.

Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami a služby alebo akýchkoľvek otázok, prosím neváhajte a kontaktujte nás, budeme odpovedať v lehote 8 hodín.

Dúfame, že priviesť všetkých ľudí, kvalitné služby,akékoľvek otázky,prosím, kontaktujte nás.

Štítky: vzduchový vankúš, hračka transformovať, ultra magnus, ideálny upgrade kit, ruský vojak, iron man marek 3 hračka, shikamaru, ch341, nálepka drak, vojenské patch.

Materiál Kov
Pôvod CN(Pôvodu)
Poznámka Nezmontované a nevyfarbené

Napísať recenziu

1/35 Modelovanie Upgrade Súpravy LW35054 Panther G Detail Set Pre Dragon Panther G Smart Súpravy

1/35 Modelovanie Upgrade Súpravy LW35054 Panther G Detail Set Pre Dragon Panther G Smart Súpravy

Súvisiace produkty
Produkt bol pridaný do zoznamu porovnávať