Shop podľa Kategórií

Korg GT120 Chromatické Gitár a Bass Tuner

Novinka

€84.75

Popis Produktu

Na Korg GT120 je gitár a bass tuner, ktorý kombinuje presnosť ihly-typ m s vynikajúcou funkčnosťou a nový, ľahký-k-použitie dizajnu.Ihly typu meter, ktorý sa teší trvalú popularitu na jeho jasnú viditeľnosť a stabilné detekcie je teraz k dispozícii v praktickej veľkosti, s meter sa nachádza v hornej časti elegantné čierne hliníkové telo.Podsvietený LCD displej zobrazuje aj kalibrácia nastavenie, ploché režim, poznámka: meno a zostávajúcu životnosť batérie.Ploché (b) a ostré (#) Led svetlo indikuje ihrisku drift alebo dokonalé ladenie spôsobom, ktorý je ľahko viditeľný aj na matne osvetlenej fáze.Veľké dial uľahčuje výber režimu budete musieť použiť.Pomocou stojana sa nachádza na zadnej strane, si môžete pohodlne umiestniť GT-120 kolmo na váš zosilňovač alebo iné povrch, zatiaľ čo cvičí.

Splnenie GT-120, elektrický guitar tuner, ktorý kombinuje presnosť ihly-typ m s vynikajúcou funkčnosťou a nový, ľahký-k-použitie dizajnu.

GT-120-Nový Štýl Ihly-Typ Meter

Ihly typu meter, ktorý sa teší trvalú popularitu na jeho jasnú viditeľnosť a stabilné detekcie je teraz k dispozícii v praktickej veľkosti, s meter sa nachádza v hornej časti elegantné čierne hliníkové telo.Podsvietený LCD displej zobrazuje aj kalibrácia nastavenie, ploché režim, poznámka: meno a zostávajúcu životnosť batérie.Ploché (b) a ostré (#) Led svetlo indikuje ihrisku drift alebo dokonalé ladenie spôsobom, ktorý je ľahko viditeľný aj na matne osvetlenej fáze.Veľké dial uľahčuje výber režimu budete musieť použiť.Pomocou stojana sa nachádza na zadnej strane, si môžete pohodlne umiestniť Korg GT-120 kolmo na váš zosilňovač alebo iné povrch, zatiaľ čo cvičí.

Dve Rôzne Ladenie Režimy: Automatické a Manuálne

GT-120 podporuje sedem gitár a šesť-reťazec basgitary.V automatickom režime, string mená sú automaticky detekovaný a LCD sa automaticky zobrazuje názov vedomie, že je najbližšie k ihrisku budete hrať.V manuálnom režime, môžete najprv vybrať názov úlohy (C-B), ktoré máte v úmysle melódiu.

Podporu pre Otvorený a Ploché Tunings

GT-120 podporuje open tunings často používaný s slide gitara alebo prst trhanie, s piatimi tunings, ktoré sú otvorené D/E/G,/A, rovnako ako DADGAD.Byt tunings sú tiež podporované, až maximálne štyri semitones nižšie štandardné ihrisku.

Vstavaný Mikrofón pre Ladenie Akustických Gitár

Od kondenzátora, mikrofón je postavený do tejto elektrická gitara tuner, že Korg Gt-120 uľahčuje ladenie akustických gitár, na muchy.

Nastaviteľné Kalibrácia

Kalibrácia tento ručný prijímač môže byť nastavená v rozsahu 438 - 445 Hz ubytovať rôzne štandardné ihrisko.S jeho široký detekčný rozsah A0-C8, GT-120 umožňuje naladiť nejakú pieseň alebo tlačidlo.

Odkaz Ihrisku

Táto elektrická gitara tuner môžu hrať odkaz ihrisku v rozmedzí od C2 (65.41 Hz) - C7 (2093 Hz), nechať si môžete naladiť pomocou vaše uši, kým si tiež pozrieť meter.Veľký reproduktor poskytuje extra objem.

Dlhá Výdrž Batérie

GT-120 je navrhnutá pre dlhšiu životnosť batérie približne 100 hodín, keď beží na dve AAA batérie (NIE je súčasťou dodávky.To môže byť tiež použitý s AC adaptér (predáva sa samostatne).

Čo je v Krabici

GT-120 Tuner, tvrdé puzdro, návod na obsluhu

Štítky: ethernet hub, gitara držiak na stenu, tuner gitara chromatické, tuner, metro, korg pa600, pre guitar tuner, medené nástroje a príslušenstvo, korg pa800, chroma.

Druh tuner
Vyberte si z dvoch ladenie režimy Automatické alebo Manuálne.
Názov Značky korg
Číslo Modelu GT-120
Pôvod CN(Pôvodu)
Byt Tunings 1-4 v polovici-poznámka kroky.

Napísať recenziu

Korg GT120 Chromatické Gitár a Bass Tuner

Korg GT120 Chromatické Gitár a Bass Tuner

Súvisiace produkty
Produkt bol pridaný do zoznamu porovnávať