Shop podľa Kategórií

Adaprox Fingerbot Prepínač Topánok Tuya Smart Switch Najmenšie Robot Pracovať S Alexa Asistent Google Prostredníctvom Inteligentného Života/TUYA/ APP Adaprox

Novinka

€22.28

Fingerbot, Smart Control pre Všetky Tlačidlá & Prepínače

Prepnúť svetla cez Aplikáciu aktivovať vysávač s hlasom, a na diaľku zapnutie youroffice PC.Teraz všetky tieto stať bez námahy s Fingerbot.S Adaprox Smart Fingerbot, budete mať najmenšie robota na svete.Tento praktický, vzrušujúce a zaujímavé riešenie bude váš domov múdrejší a životný štýl jednoduchšie.

Aplikácie a Načítania hier, Podpora Smart Života / Tuya / APP Adaprox

Adaprox Radiča app je silný portál pre všetky funkcie je k dispozícii na dosah ruky, vrátane diaľkovo zapnúť/vypnúť, nastaviť, wake-up svetelné hlásiče;, aby SOS hlásenia a iné personalizované funkcie.Okrem toho, pohodlné OTA poskytuje rozšírenú používateľskú skúsenosť prostredníctvom pravidelných Fingerbot aktualizácie firmvéru.

Bezdrôtové Ovládanie Prostredníctvom Aplikácie

Užite si schopnosť zapnúť/vypnúť všetky zariadenia na diaľku na dosah ruky.Figerbot bez problémov pripojí cez Bluetooth a poskytuje úplnú kontrolu cez náš oficiálny Adaprox App.Môžete mechanicky fungujú všetky tlačidlá a prepínače v celom dome z dlhé vzdialenosti.Môžete použiť hlasové a aplikácie a zapnite všetky funkcie zapnutie a vypnutie.Dajte ju na kávu, zapnutie svetla a nič s "on/off" tlačidlo.Je to perfektný domov asistent.

Uvoľniť Ruky, Ovládanie Hlasom Všetko

Adaprox Aplikácie je možné integrovať s vaším smartphone hlas asistentov ako Siri a Asistent Google.Môžete ovládať každý Fingerbot jednoducho aktiváciou odkazovej asistent.

Fingerbot Nástroj Pack Pre Všetkých Potrieb

S modulárnym dizajnom, môžete nahradiť robotické rameno ak chcete prispôsobiť tlačidlo, vypínač, steny prepínať a viac s Fingerbot Nástroj Pack.Takže teraz môžete ovládať svoje tradičné ventilátor, rýchlovarná kanvica, kávovar, a takmer všetky tradičné zariadenia na diaľku.

Fyzické Plug-in pre Video Herné Milovníkov

Fingerbot môžete aj klepnutím na tlačidlá, ako napríklad prst a pomôžu dokončiť úlohy, ktoré vyžadujú opakované pohyby.

Prispôsobte Svoje Vlastné Robotické Rameno

Pre tých, ktorí majú špeciálne požiadavky, vlastné robotické rameno môže byť aj 3D vytlačené vhodné pre vaše potreby!

Retrofits všetky Zariadenia pre internet vecí s Adaprox Most

Na Adaprox Most prináša všetky vaše Fingerbots on-line, umožňuje kontrolu ich kdekoľvek a kedykoľvek.Pomocou Adaprox Most prinesie širokú škálu aplikácií pre váš Fingerbots.Dovybavenie všetky vaše elektronika pre IoTs, umožňuje na diaľku ovládať rôzne zariadenia, aj keď nie ste doma.

Pracuje s Google Domov, Alexa alebo iné Inteligentné Zariadenia

Adaprox Most sa môže pripojiť Fingerbot populárnej inteligentných zariadení, ako sú Domovská stránka Google a Amazon Alexa.S Adaprox Most, môžete jednoducho pomocou hlasu kontroly Fingerbot bez spustení aplikácie.

Pripojenie k IFTTT

IFTTT predstavuje "Ak by To Potom, Že".Pridali sme IFTTT integrácie na posilnenie Fingerbot.Môžete definovať akékoľvek IFTTT pravidlá, aby vyhovovalo vašim potrebám a Fingerbot vám pomôžu dokončiť všetky vopred nastavené rutiny.Na IFTTT funkčnosť Fingerbot je podporovaný Adaprox Most.

Rýchla a Jednoduchá Inštalácia

Fingerbot je jednoduchá inštalácia bez potreby špeciálnych nástrojov.To sa pripája pomocou pevnú pásku na zaistite ho na mieste v blízkosti požadovaný prenos.Alebo môžete dostať kreatívne a do-it-yourself pomocou magnety a viac.Môžete ľahko odstrániť Fingerbots bez poškodenia steny alebo zariadenia a ich opätovné použitie znova na inom zariadení.

Nastaviteľné Podložky pre Rôzne Prepínanie Typov

Pridať dištančné podľa vašich prepnúť typ, alebo nahradiť robotické rameno na základe vašich potrieb.Je to rovnako jednoduché ako že.

Dlhá Výdrž Batérie

Fingerbot sa dodáva so vstavanou 500mAh batérie, ktorá môže trvať 6 mesiacov v závislosti od používania.

Praktické a Užitočné

Fingerbot môže byť príjemný a užitočný pomocník pre starších a zdravotne postihnutých ľudí, dať im väčšiu nezávislosť v domácnosti.Keď vybitím batérie, náhradné batérie je možné znovu použiť, čo je výhodnejšie.

Špecifikácie:

Komunikačný protokol: BLE 4.2

Systém podpory: iOS 11 alebo novší, Android 9.0 alebo vyšší

Vstavaná Batéria: Súčasťou balenia

Kút moment: 1.8 kgf-cm

Pracovná teplota: -10-+ 45℃

Batéria: 500mAh lítiová batéria

Použitie Adaprox Radiča App: Áno

Použite Smart Života/TUYA Aplikácie:Áno

Package Veľkosť:60*56*38 mm

Veľkosť produktu:32*32*32 mm

Package Zahrnuté:

Vybavenie *1

500mAh Batérie *1 (Súčasťou výrobku)

Viskóza *1

Štítky: dimmer prepínač wifi, zomrie roboty, smart home, robot hračka, tuay zigbee hub, prepnite položku wifi, spot tuya, dvere tuya smart, klimatizácia zásuvky, fingerbot.

Maximálny pohyb paží 8 mm
Podpora Maloobchodu Podpora Fastshipping
Fotoaparát Vybavený No
Kapacita Batérie 500 mAh Lítiová Batéria
Podpora Dropshipping Podpora Veľkoobchod
type1 Adaprox Fingerbot Smart Switch, Tlačné
Použitie Adaprox Radiča App Áno
Hmotnosť 32g
Pôvod CN(Pôvodu)
Type3 Fingerbot Smart Switch Robot
Komunikačný protokol Bluetooth Nízky Výkon 4.2
Číslo Modelu Fingerbot Prepínač, Tlačné
Štát Montáž Ready-to-Go
Veľkosť Balenia 60*56*38 mm
Názov Značky choifoo
Veľkosť Produktu 32*32*32 mm
Použite Smart Života/TUYA App Áno
Type2 Smart Switch pre ovládacie tlačidlá
Systém Podpory Pre iOS 11 alebo novší, pre Android 9.0 alebo vyšší
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Certifikácia CE

Napísať recenziu

Adaprox Fingerbot Prepínač Topánok Tuya Smart Switch Najmenšie Robot Pracovať S Alexa Asistent Google Prostredníctvom Inteligentného Života/TUYA/ APP Adaprox

Adaprox Fingerbot Prepínač Topánok Tuya Smart Switch Najmenšie Robot Pracovať S Alexa Asistent Google Prostredníctvom Inteligentného Života/TUYA/ APP Adaprox

Súvisiace produkty
Produkt bol pridaný do zoznamu porovnávať