Shop podľa Kategórií

L-karnitín 3000 mg 1000 ml Ovocia Ochutené Nápoje RÝCHLE DODANIE Herbalife

Novinka

€41.53

POPIS

Dynamické thermo l-Karnitín 3000 mg 1000 ml (orange) V mierke 1 (30 ml) 3000 mg l-Karnitínu 100 mg kofeínu 200 mg taurínu 200 mg vitamínu C Krásne, chutné aróma odrôd Dynamické nutrition thermo l-Karnitín 3000 mg, spolu s karnitín, ponúka rôzne termogénny zložky, ktoré pomáhajú zrýchliť váš metabolizmus a urýchľuje kalórií spotrebovaných tela.

SMERY

Trvať 30 ml, s rozsahom na veko pol hodinu pred tréningom alebo fyzickej aktivity.Trasenie fľaše pred použitím.

VAROVANIE

Po otvorení balenia, malo by sa používať v priebehu 2 mesiacov.Žiadne Dynamické Nutrititon Výrobky používať sadla a podobné ošípaných pôvod aditív.

PLATBY

Akceptujeme platby od ktoréhokoľvek z nasledujúcich metód: ALIPAY

DODANIE

Naším cieľom je dostať svoje objednávky na vás, akonáhle je to možné!Pracujeme s DHL, FedEx a UPS na doručenie vašej objednávky, ako rýchlo, ako je to možné.Všetky objednávky sú poistené.Pre poškodené výrobky, vrátiť alebo doprava zadarmo je vyrobená podľa kupujúci rozhodne.Prepravné číslo zásielky je odoslaný na všetky objednávky.Objednávky, ktoré nie je možné doručiť, pretože príjemca nie je na adrese, alebo v dôsledku chýbajúcich adresy sú podrží na náklad spoločnosti office.Prijímač je kontaktoval znovu.Môžete lode PO Box alebo APO adresu?Č.Uveďte, prosím, Národnej Adresa príjemcu / príjemca zabezpečiť rýchlejšie doručenia zásielky.DHL, FedEx alebo UPS nezaznamenali P. O. boxov.Národné adresa obsahuje šesť zložiek, ktoré sú: 1. Číslo Budovy 2. Názov Ulice 3. Štvrť/ Okres 4. Mesto 5. Psč (Nepovinné) 6. Ďalšie Číslo (Voliteľné)

COLNÉ A IMPORT DANE

Kupujúci sú zodpovední za akékoľvek clá a dovozné dane, ktoré sa môžu uplatňovať.Ja nie som zodpovedný za meškanie vzhľadom na ciel.

Štítky: modré ovocie infuser fľaša na vodu, beta tričko, auto rýchlo a zbesilo, 1000ML, vzduch dúchadlo bazén, aqua kôra, herbalife pre mužov, herbalife pás taška, kapor cievka, shaker herbalife.

proteínový koktail detox
shaker bielkoviny
Pôvod TR(Pôvodu)
Herbalife trasenie jahodová príchuť
shake Jahoda
Drinkware Typ Fľaše Na Vodu

Napísať recenziu

L-karnitín 3000 mg 1000 ml Ovocia Ochutené Nápoje RÝCHLE DODANIE Herbalife

L-karnitín 3000 mg 1000 ml Ovocia Ochutené Nápoje RÝCHLE DODANIE Herbalife

Súvisiace produkty
Produkt bol pridaný do zoznamu porovnávať