Shop podľa Kategórií

Horizontálne Plavákový Snímač Prepínač Tekutej Vody Snímač Úrovne Radič Automatické Vodné Čerpadlo vypínač pre Akvária Ryby, Nádrž, Bazén

Novinka

€0.72

Funkcie:

--Plavák hladina kvapaliny prepínač je hladina kvapaliny ovládacie zariadenie s jednoduchou štruktúrou a pohodlné použitie.

- To nie je potrebné na zabezpečenie napájania, nemá žiadne zložité okruhu, a má výhody menšieho objemu a dlhšieho pracovného života ako všeobecné mechanické spínače.

--Pokiaľ je materiál správne voliť, a tekuté alebo tlak môžu byť použité, môže byť použitý v lodiarskom priemysle, generátor zariadenia, petrochemický priemysel, potravinársky priemysel, úprava vody vybavenie, farbenie a konečná úprava priemysel, hydraulické stroje, atď.aplikácie.

Špecifikácie:

Materiál: Plast

Farba: Čierna

Prepínač power(Max): 10W

Spínacie napätie(Max.): DC 100V

Spínací prúd(Max): 0,5 A

Max skúšobné Napätie: DC 220V

Max Vykonávať Prúd: 1,0

Max Zmluvy odpor: 100mΩ

Teplota hodnotenie: -30 ~ + 125°

Poznámka:

To môže byť používané na zmysel úroveň kvapaliny v nádobe; môžete aktivovať pumpu, indikátor, alarm, alebo iné zariadenie.

To môže byť použitý s hydroponics, morské nádrže, sladkovodné nádrže, záhradníctvo, akvária na energie hlavou ovládanie, pet misy, ryby nádrže, filtráciou, ohrevom.

Ale musí sa uistiť, že váš projekt Neobsahuje ortuť predtým, ako ju použijete.

Pracovný princíp:

Hladina kvapaliny senzor je prevažne zložený z jazýčkové spínače a plávajúce loptu.Plávajúce loptu má magnetický materiál.Jeden alebo viac jazýčkové spínače sú usporiadané v uzavretom nemagnetických kovov trubice alebo plastové trubice, a potom katéter je, prešiel cez Alebo pluralitu plávajúce gule s magnetických materiálov a pomocou pevnej dvojitý krúžok na ovládanie plávajúce loptu a jazýčkový spínač v príslušnej polohe, plávajúce loptu stúpa, alebo padá s kvapalina, a používa na kontaktné miesto v lopta v blízkosti začiatku magnetické jar na generovanie otvárania a zatvárania.Akcia je používaný ako úroveň ovládania alebo označenie (keď plavák je v blízkosti jazýčkový spínač je zapnutý; keď je vypnutý, vypínač je vypnutý).

Package Zahrnuté:

1* Hladina Vody Snímač Plavákový Spínač

Štítky: striedavý prúd snímača, maf, prietok vody snímač, ultrazvukový senzor vody, co2 meter, maska pm2.5, termostat, extra senzor vody, prietok vody prepínač, lubric.

Číslo Modelu Voda Snímač Úrovne
Pôvod CN(Pôvodu)
Použitie Snímač Úrovne
Materiál Polymér
Názov Značky diymore
Druh Prietok Vody Snímač
Výstup Digital Sensor
Teória Aktuálne Senzor

Napísať recenziu

Horizontálne Plavákový Snímač Prepínač Tekutej Vody Snímač Úrovne Radič Automatické Vodné Čerpadlo vypínač pre Akvária Ryby, Nádrž, Bazén

Horizontálne Plavákový Snímač Prepínač Tekutej Vody Snímač Úrovne Radič Automatické Vodné Čerpadlo vypínač pre Akvária Ryby, Nádrž, Bazén

Súvisiace produkty
Produkt bol pridaný do zoznamu porovnávať