Shop podľa Kategórií

I5-430M i5 430M SLBPN 2.2 GHz Dual-Core Quad-Niť CPU Procesor 3W 35W Zásuvky G1 / rPGA988A

Novinka

€11.86

Doprava

1. Položiek bude dodávaný asap do 5 pracovných dní po prijatí overené platby.Môžete sledovať tovaru, ak je v tranzite cez sledovanie NIE.

2. My len loď na OBJEDNÁVKU registrovanú adresu.Takže prosím, byť zabezpečené, vašu adresu v OBJEDNÁVKE sú pravdivé a platné.Prosím, uistite sa, opustiť správne telefónne číslo, pri vypĺňaní kupujúcemu informácie.

Vráti

1. Môžete získať ročnú záruku v našom obchode.

2. Vráti akceptované.Položka musí byť v pôvodnom stave.A vy by ste mali platiť ďalšie poplatky za doručenie, ktoré vznikli, a položky, vrátil by mal byť udržiavaný v pôvodnom stave.

Kvalita

1. Jednotlivé položky boli testované kriticky pred zásielky uskutočnené, máme postaviť niekoľko testovacích staníc špeciálne pre CPU, prosím, kupujte to s starať-free.

2. Prosím ubezpečte sa, že plôška ventilátora a CPU je dobré, nespôsobí CPU teplota je príliš vysoká.Ďakujeme!

3. Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe.Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.

Farba

Displej a svetlo strieľať bude mať vplyv na farbu výrobky, fotografie pre referenčné účely, predmetom nášho dostupné produkty.

Spätná väzba

1. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.Prosím, láskavo nechajte pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby.

2. Všetky vaše návrhy a pripomienky budú vysoko ocenil.Prosím, kontaktujte nás okamžite, ak ste si žiadny problém.Sme vždy pripravení odpovedať a podporu.Ďakujeme!

Štítky: g1 procesor, dell rev a00 doska, intel g1 zásuvky, HM76, i5 notebook procesor, core i5, aspire doska, i5, i5 procesor, 9 jadro kábla.

Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Konektory
Certifikácia Žiadne

Napísať recenziu

I5-430M i5 430M SLBPN 2.2 GHz Dual-Core Quad-Niť CPU Procesor 3W 35W Zásuvky G1 / rPGA988A

I5-430M i5 430M SLBPN 2.2 GHz Dual-Core Quad-Niť CPU Procesor 3W 35W Zásuvky G1 / rPGA988A

Súvisiace produkty
Produkt bol pridaný do zoznamu porovnávať